Informacje o nas

Firma SADAR s.c. jest firmą na tutejszym rynku usług gastronomicznych. Posiadamy duże doświadczenie w branży gastronomicznej.

Jesteśmy absolwentami Słupskiego Technikum Gastronomicznego, a dotychczasową karierę zawodową poświęciliśmy żywieniu zbiorowemu.

Przygotowane przez nas posiłki oparte są na tradycyjnych, domowych recepturach i naturalnych przyprawach ziołowych. W naszych potrawach nie stosujemy sztucznych polepszaczy smaku, glutaminianu sodu oraz konserwantów, a półprodukty gotowe ograniczamy do minimum. Zakupów dokonujemy tylko od sprawdzonych dostawców z rynku lokalnego.

Posiadamy wdrożony na bieżąco aktualizowany i weryfikowany system HACCP.

Na życzenie klienta organizujemy przyjęcia okolicznościowe typu: komunie, chrzciny itp.

IMAG0143
cimg36131
cimg36051
CIMG3673

RODO

SADAR Spółka Cywilna
Izabela FIRKOWSKA, Dariusz MILEWSKI
ul. Darłowska 18 76-270 Ustka

Administrator danych osobowych – Dariusz MILEWSKI
e-mail: sadar.sc@op.pl

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana oraz Państwa dziecka danych osobowych jest firma SADAR S.C. z siedzibą w 76-270 Ustka ul. Darłowska 18
  • Pani/Pana oraz Państwa dziecka dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usług gastronomicznych świadczone w SP 1
  • Pani/Pana oraz Państwa dziecka dane osobowe będą przechowywane przez okres pobytu w szkole, następnie przekazane do archiwum na okres wskazany w Jednolitym rzeczowym wykazie akt.
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i danych swojego dziecka oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana i Państwa dziecka dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • podanie przez Pana/Panią i Państwa dziecka danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości realizacji usługi gastronomicznej świadczonej Państwu i Waszemu dziecku.

Załączniki:
Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wniosek o zmianę danych osobowych.